Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zaraz Lublinian nie będzie stać na życie, ceny ciągle rosną przez to 500+ takze co tam powietrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Ci ekolodzy może zajmą się tym co naprawdę szkodzi innym - kopcącymi papierochy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drzewa są wycinane na umór dzięki ustawie lex Szyszko to bedzie coraz gorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestę matkom. i odechciewa się dalej czytać. ja nie jestę matkom ale też żyję i oddycham i ... mieszkam tu. i obserwuję, spaliny samochodów - to jest problem. realny, dotyczący każdego pieszego, rowerzystę który porusza się po mieście, chodnikami. nie jakiś abstrakcyjny pył zawieszony (wiesz o nim bo ci słupek w apce na applu pod***ył (?) tymczasem "smog odspalinowy" dusi i krztusi, czasami wywołuje odruch wymiotny. ale ja nie jestę matkom i nie nieszkam we francyji, to co ja się znam!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głodny jestem ide coś zjeść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż to za imigrantka w naszym mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy leją na zdanie Forum i Rady Kultury Przestrzeni w których siedzi grupka przemądrzałych ludzików, więc ci wysyłają do gazet jak nie pana Skrzypka to panią Kobylarz i próbują na siłę ludzi uszczęśliwić fundując im zielony skansen, w którym można jedynie uprawiać buraki i kukurydzę. Niezła draka hehe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry komentarz! Mam nadzieję, że Pan Żuk weźmie to sobie do serca i nie będzie zmieniał Planu zagospodarowania Górek Czechowskich pod jednego dewelocwaniaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie palić w piecach czym popadnie to nie będzie żadnego smogu. Ps: Smog nie powstaje od tego, że deweloper wybuduje kilka bloków tylko od palenia śmieciami w piecach oraz od spalin samochodowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAKAZ sprowadzania "trupów" do miasta i będzie czyste powietrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna nawiedzona...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten syf na Górkach Czechowskich to powinni jak najszybciej zagospodarować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochodów jest za mało w mieście. U mnie w pod blokiem tylko na schodach nie parkują. Jak ktoś nie jest gruby to nawet da się jakoś przecisnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zgadzam się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacząłbym od namówienia rodziny, przyjaciół i znajomych, żeby pozbyli się samochodów bo to jeden z największych problemów w tej chwili. W takim Lublinie na 1000 mieszkańców przypada ok. dwa razy więcej samochodów niż w europejskich stolicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie palić w piecach czym popadnie i bedzie czyste powietrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj ludzie to beton. Jak dotkną ich, albo ich dzieci skutki takiego powietrza to może przejżą, choć wątpię. Lobby betonu jest duże. Liczą się tylko zyski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile paniusia z Francji dostała kasy od FKP za wysłanie wcześniej przygotowanego przez nich artykułu do redakcji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy rząd wprowadzi tą ustawę o zakazie sprowadzania zdezelowanych gratów? To by nas ochroniło przed smogiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lobby to ustawa Szyszko sam prezes tak mówił mieli zmienić tą ustawe o wycince drzew i co i NIC tna dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...